Jdi na obsah Jdi na menu
 


STARÉ AKTUALIZACE

11. 4. 2011

 STARÉ AKTUALIZACE

 

21.4.09 Vloženo VIDEO z tréninku agility na Velikonoce.

14.4.09 Jaký byl tento víkend? Sobotu už víte - COURSING.V neděli jsme byli na výletě u koní. FOTO TADY

Velikonoční pondělí jsme příjemně strávili s Ebčou na kole, bruslích, u kluků Bípa a Cecilka na slivovičku :-), u Fajnouška a jeho rodinky na grilovačce a večer jsme si zaběhali na agility tréninku na Příluku.

 VIDEO Z AGILITY TADY

11.4.09 Dnes jsme vyrazili na coursingový trénink do Radkovy Lhoty.Ebča si poprvé v životě zaběhala v páru. VIZ COURSING

7.4.09 O víkendu jsme byli na čumendu na westernových závodech v Horke u Olomouce a v ZOO v Olomouci, kde můžou i pejsci. Ebča si to opravdu užila  :-)  - TADY FOTKY

31.3.09 Fotky z našeho sobotního výletu do hřebčína v Napajedlích a na ranč v Kostelanech. TADY FOTKY - moje ,TADY FOTKY  - Romany Nevěrilové. Jsou nádherné a stojí za zhlédnutí. TADY  je odkaz na její stránky plné úžasných fotek koní.

31.3.09 Agility trénink ve Valmezu - Ebča běhala s Nikčou Turečkovou , protože Kačka měla něco s kyčlí - TADY VIDEO.

24.3.09 Štěňátko ACD -Redík je už u své nové majitelky Andrejky, která je ze stejného cvičáku, jako Kačka s Ebčou. TADY  jeho videjko, jak rostl.

24.3.09 Dodatečně dodávám odkaz na fotky z nočního lyžování :-) , které se uskutečnilo na lyžařském svahu ve Zlíně. Fotky strašné :-) ,ale jsou ZDE.

21.3.09 Závody psích spřežení - Hustopeče TADY FOTKY - moje , TADY FOTKY MÉHO MUŽÍKA , TADY ČLÁNEK.

19.3.09 Vloženo video z coursingu TADY

15.3.09 FOTKY Ebči ve vodě.

15.3.09 Včera jsme byli na coursingu v Radslavicích u Přerova. TADY najdete fotky i video.

13.3.09 Přidáno video z vychajdy u koní na lipských pasekách. Byla s náma Linn a Megy - štěňátka od sestřičky Ann.Ty čubrněly, když na ně frkl kůň :-) TADY VIDEO

11.3.09 Dnes jsme jely s Kačkou ke koním na prochajdu a vzaly jsme ssebou 2 australí holčičky - LINN A MEGY - LU. TADY FOTKY a TADY VIDEO

Poprvé viděly koníky a byly z toho pěkně vykulené :-) Dělaly se neviditelnými. Linn je obvykle největší hrdinka z celé rodinky , ale tentokrát jsme ji překvapily. Koukala jak vyjevená :-) Megy mě mile překvapuje. Už krásně běhá na vodítku, poslechne na přivolání a víc se samostatně vydává do terénů. Žádný povrch neřeší- louže, sníh, trní, plechy, bedny, stromy- přes všechno přeběhne jakoby nic. Jen náhlé zvuky jako pila, startování traktoru, ji ještě trošku vyplaší. Chce to hodně chodit na různá místa..... Už aby měla nové páníky jen pro sebe!!!

10.3.09 Vytvořeno video štěňátku ACD - Vaša - modrá fenečka, která zůstává doma v chovatelské stanici.Je to velká dračice. Nebojácná, milá, hravá. Asi z ní bude horolezec. Miluje výšky :-) a taky lidičky. Všechny poskáče a olíže :-) Je to taková malá vůdkyně smečky spolu s Linn.  TADY

10.3.09 Přidána rubrika Štěňátka ACD, kde najdete všechno dohromady. Fotky i videjka.

9.3.09 Vytvořeno video malé Adder Lu - Megy  TADY

9.3.09 Všechny fotečky a videjka mimin ACD jsou TADY

9.3.09 Včera jsem si půjčila na prochajdu jednu naši neteřinku, která chodí do terénu jen málo. Ono socializovat 6 štěňat najednou je opravdu fuška. Už aby se našli hodní páníci!!!

Malá LU - můj pracovní název dostala MEGY, neb volat Lulu, Lulinko mi nějak nešlo :-)   Je to takové milé zlatíčko neprůbojné. Oproti dračici Vashi nebo Linn.Kukadla má Megy taková oddaná a nehla se téměř ode mě ani na krok. Jen občas se odvážila vyběhnout za tetou Ebčou.Pak jsme se zastavili na cvičáku za její matinkou a sourozenci.FOTKY TADY , VIDEA budou.

8.3.09 Přidáno video z intenzivky. TADY

7.3.09 Dnes jsme jeli navštívit matinku Hani a ségru Akču do Zlechova. Zprvu jsme plánovali jen na čumendu, ale nakonec jsme se taky účastnili běhání. Konal se tam intenzivní výcvik agility s Martinou Konečnou. TADY ČLÁNEK I S FOTKAMA

7.3.09 FOTEČKY A KRÁSNÉ POVÍDÁNÍ O ŠTĚŇÁTKÁCH ACD NAŠÍ SESTŘIČKY ANN NAJDETE TADY.

6.3.09 Tak nám mimča ACD od sestřičky Ann pěkně rostou. Dnes - déšť nedéšť - jsme šli s Ebinkou na návštěvu. Zrovna nadšená z té smečky nebyla :-) , protože za ní všude šmejdili. Dodám i videjko krátké.Vyfotit ty malé , neposedné ďáblíky není snadné. Takže v náručí je to jistota.

TADY FOTKY  , TADY VIDEO

 

2.3.09 V neděli jsme jeli do Slušovic ke koním dostihovým TADY fotky mého mužíka. Já s Ebčou jsme se byly projít k přehradě. Pár mých neuměleckých fotek bude TADY.

2.3.09 V sobotu 28.2. jsme si vyzkoušely s Ebinkou výcvik vodní záchranařiny na suchu.Zajímavé cvičení, jen na nás malinko rychlé.... bylo vidět, že spousta pejsků už ví, co po nich pánečci chtějí. Ebča úkoly zvládala pěkně, ale jen směrem ke mně.Jako přines, podej, táhla dušu od traktoru na provaze, nesla pádlo, či veslo? :-)  Zanést přidělenou věc naprosto cizí osobě teda nezvládla vůbec. Např: vem pádlo a odnes sedícímu člověku 10m vzdálenému. Na tom jsme pohořely. Ona by asi nikdy cizí osobě nic našeho dobrovolně nedala :-) Vyzkoušely jsme si taky všechny záchranářské překážky. Dokonce měla po vyběhnutí z tunelu zalehnout :-) -taky se podařilo na pamlsky, ale obávám se, že bych ji musela moc dlouho nutit , něco někomu odevzdávat, takže tuhle disciplínu necháme pro jiné :-) Sutiny vidím jako daleko pro ni zábavnější. Vyštěkávání jí žádné problémy nedělá a ráda si od figuranta ten pamlsek bere :-) TADY FOTKY , TADY VIDEO

2.3.09 Minulý víkend jsme strávili na ranči naší kamarádky TADY ODKAZ . Petr tam nafotil spoustu krásných fotek jejich koníků. Fotky TADY , TADY , TADY a TADY.

15.2.09 Agility trénink VIDEO.

14.2.09 Agility trénink TADY.

14.2.09 Štěňátka ACD na agility tréninku v rámci socializace - 9 týdnů FOTKY TADY.

10.2.09 - Obrana na cvičáku leden 2009 - VIDEO od Vaška Ulvera

1.2.09 Včera jsem byla s kamarádkama na ranči Na vyhlídce zajezdit si na koníkách. Neseděla jsem na koni tak 6 let :-) Vzala jsem ssebou Ebču, abych testla, jak se bude chovat, když budu sedět na koni . Vyjížďka trvala 2,5 hodinky. Nádhera!!! Sněžilo, všude bílo :-) Jen ta námraza pod kopyty dělala koníkům malinké problémy - hlavně mé Šejny :-) Byly jsme občas jak na lyžích.Ebča se chovala naprosto skvěle. Jsem na ni fakt pyšná. Krásně sledovala koně, nikam se nevzdalovala, nikomu se nepletla pod nohy, poslouchala na slovo, ani jednou neštěkla :-) , koníky nikam neštípala, vyzařovalo z ní štěstí a radost z běhu...... Asi zopákneme častěji. Ovšem dnes panička necítí celé tělo :-) snad jen sval okohybný zůstal nenamožen :-) FOTKY TADY - jen příprava koníků a návrat z prochajdy.Foťák jsem nebrala.

22.1.09 Dnes jsem byla kuknout, jak rostou mimča od Ann. Tady jsou nové fotečky štěňátek. FOTKY

18.1.09 Včera jsme byli na prochajdě u koní na RANČI NA VYHLÍDCE - fotky mého mužíka najdete TADY.

17.1.09 Agility trénink - FOTKY , VIDEO.

11.1.09 Nové fotky štěňátek Ann TADY

11.1.09 Zimní procházka v lese FOTKY TADY.

10.1.09 Agility trénink FOTKY , VIDEO.

3.1.09 Agility trénink Ebča a Kačka na Příluku. TADY FOTKY

TADY VIDEO Z TRÉNINKU

2.1.09 Procházka v lese. FOTKY

2.1.09 NÁVŠTĚVA ŠTĚŇÁTEK - 4 TÝDNY - TADY FOTKY.

23.12.08 NÁVŠTĚVA U ŠTĚŇÁTEK NAŠÍ SESTŘIČKY ANN.

22.12.08 PŘEJEME S KAČKOU A EBINKOU VŠEM NAŠIM KAMARÁDŮM KRÁSNÉ A POHODOVÉ VÁNOCE A VŠE NEJ DO NOVÉHO ROKU!!!

20.12.08 Dnes se konal pochod s pejsky, který pořádal náš KK Argus. Počasí nám moc nepřálo, tak se sešlo jen tak kolem 15 lidiček. Ebinka si to ale užila. Každá louže, či bahýnko, byla její. Nečekaně si strhla kousek polštářku, takže teď opět malinko pajdáme. Neřeším to už :-) Foťák jsem zapomněla doma, takže bez pokoukání :-( 

Večer pořádal náš cvičák taky posezení  na Sokolovně. Účast se rapidně zvýšila :-) tak 40 lidiček.Popili jsme, splkli, pojedli....... příjemný večer to byl :-)

18.12.08  Ve čtvrtek dorazili do Zlína naši dobří kamarádi z Blanska, aby si domů odvezli poslední štěňátko naší kamarádky Adélky - Enrica. TADY najdete odkaz na stránky flatky Adélky.

7.12.08 Víkend jsme trávili s kamarády jeskyňáři v Rudici v Krasu.Psisko se tam vyřádilo na procházkách v Propadání a v lomu. Fotky najdete TADY.

30.11.08 NAŠÍ SESTŘIČCE ANIČCE SE NARODILA ŠTĚŇÁTKA !!! 5 HOLČIČEK A 2 KLUCI :-) CHCETE SE PODÍVAT?NEBO SI CHCETE NĚJAKÉ ZAMLUVIT ?       TADY NAJDETE ODKAZ NA JEJICH STRÁNKY.FOTEČKY BUDOU PRŮBĚŽNĚ DOPLŇOVAT.

22.11.08 Dnes jsme byli s Magdou a kamarádkou kernicí Ájou na prochajdě v lese. Holky si užívaly první letošní sníh.Pár fotek je TADY a VIDEO TADY

17.11.08 Abbey - ACD - video z nácviku vyhledávání osob v sutinách. TADY

17.11.08 Spike - JRT - video z vyhledávání osob v sutinách. TADY

16.11.08 Záchranáři - Šenov - vyhledávání v sutinách.15.11. jsme se zůčastnili už druhého výcviku záchranářských psů. TADY najdete krátký článek a fotky nejen mé, ale i Renči. Videjko dodám později.

11.11.08 Jak Kačka válčí na koni a taťka skáče překajdy :-) TADY  fotky.

1.11.08 Vloženo do videogalerie videjko z revíru a obrany. TADY

31.10.08 Jak se Ebča učila na táboře ve Svojanově flyball - VIDEO TADY

31.10.08 Vloženo video ze stopy na setkání ACD. Vzhledem k mé lennosti a netrénování :-( nic moc výkon . Třeba to paničku někdy chytne :-) VIDEO STOPA

31.10.08 Vloženo krátké videjko ze setkání ACD - koloběžka v lese - TADY

29.10.08 Od pátku 24.10. do neděle 26.10. jsme se s Ebčou a Kačkou zůčastnily již 8. setkání ACD a Leopardích louisianních psů. Sešlo se nás tam kolem 28 psů a asi 40 páníků. Akce se konala v hřebčíně Albertovec. Moc hezké prostředí a prima lidičky.Těšíme se na příští rok.......  FOTKY TADY  a ČLÁNEK ZDE.

21.10.08 NAŠE KAMARÁDKA AUSTRALSKÉHO OVČÁKA SUNNYNKA MÁ NÁDHERNÁ ŠTĚŇÁTKA, TAK SE KUKNĚTE A NEVÁHEJTE :-) TADY NAJDETE ODKAZ NA JEJICH STRÁNEČKY.

20.10.08 Nácvik frisbee - Svojanov 2008 - Ebča cvičí s výcvikářkou Kačkou. TADY VIDEO

12.10.08 NAŠE MODRÁ SESTŘIČKA ANN ČEKÁ ŠTĚŇÁTKA !!! TADY NAJDETE VÍCE INFORMACÍ.

8.10.08 O víkendu jsme se byli kuknout na westernové závody v Horke. TADY najdete pár fotek mého mužíka.

5.10.08 TADY najdete pár fotek ze Zlechova, z mistrovství ACD v agility.

30.9.08 TADY najdete video z našeho výletu lodí po Moravě.

29.9.08 TADY najdete video brášky Deena, které jsme mu vykouzlili. Bohužel máme jen jeden běh natočený.

28.9.08 TADY najdete video ze včerejších závodů v agility ve Zlechově. Konalo se zde Mistrovství republiky ACD v agility.Ebinka se dvakrát diskla, ale zkoušku doběhla. 2 chyby a 2 odmítnutí. Většina chybiček byla psovoda :-) Ale už se zlepšujeme :-) Na fotečkách se usilovně pracuje, ale vzhledem k jejich počtu, to chvíli potrvá. Papa

21.9.08 TADY najdete krátký článek o naší první  zkušenosti s výcvikem záchranářského psa.

3.9.08 Fotky z našeho výletu lodí - TADY

1.9.08 V neděli jsme se byli podívat na parkurech ve Skašticích. TADY najdete Petrovy  fotky .

1.9.08 V sobotu jsme si udělali výlet na westernové závody - MČR MLÁDEŽE - do Horky u Olomouce. TADY najdete pár fotek mého mužíka.

24.8.08 Včera se konaly ve Zlíně na Příluku závody v agility. Pořadatelem byl náš klub Argus, ale protože prostory našeho cvičáku neodpovídají žádným parametrům na konání závodů, tak se konaly tam.Děkujeme za půjčení placu :-) TADY najdete krátký článek k jejich průběhu.Fotky budou dodatečnĚ.

18.8.08 Včera jsme byli na čumendu na neoficiálních závodech v Holešově. Kačka je na soustředění s basketem, tak jsme se tam nepřihlašovali. Pár fotek najdete TADY - fotil můj manžel :-)

17.8.08 Dnes jsem konečne dokončila fotogalerii z tábora ve Svojanově. TADY najdete pár fotek. Videa někdy příště :-)

13.8.08 Právě jsme se vrátili z úžasného výletu do Jižních Čech. Byli jsme tam se skvělou partičkou mé sestřenice. Kačka , Ebča a já.Každý rok tam bráváme kola. Jen letos jsme to kvůli Ebči vzdali. Cesty jsou tam všude nádherné, ale i v lese asfaltové, tak by jí ty její tlapičky pěkně hořely. Byla samá koupačka a blbnutí, tak si to i Ebča hezky užila. Video dodáme později. Fotky najdete TADY.

8.8.08.  Tak konečně dopsán program našeho výcvikového tábora ve Svojanově. Fotek mám asi 800, tak budu muset nejdřív protřídit a posléze je sem dodám. TADY najdete článek o táboře. Videa také dodám později.Nějak nestíhám :-)  Papa

25.7.08 Dopsán poslední táborový den a doplněny fotky. Od čísla 24 ve fotogalerii  najdete dnešní den. TADY  Na týden se odmlčíme. Odjíždím s Ebčou na tábor do Svojanova. PAPA

24.7.08 Zaznamenán program tábora a přidány fotky ze čtvrtého dne . TADY

23.7.08 Přidány fotky do galerie z tábora. TADY

21.7.08 Spolu s kamarádkou Martinou Zapletalovou vedeme týdenní příměstský tábor se psy.Pořádá jej Dětský dům mládeže ASTRA.TADY najdete pár fotek z dnešního dne. Postupně budeme vše doplňovat.

20.7.08 Klip z nahánění býčků na farmě Malá Morava TADY 

Bohužel mám špatný program na upravování videa a nevešly se mi tam všechny fotečky, jak bych si přála. Musím poshánět nějaký pořádný a výkonný program.

19.7.08 Video z agility závodů -Horka u Olomouce - červen 2008  TADY

18.7.08 Přidáno naše první video i s hudbou. Budu se v tomhle zdokonalovat a pravidelně dodávat na stránky.Kačka učí Ebču tancovat. Tady uvidíte, kolik se toho už naučila. ZDE

14.7.08 V sobotu 12.7.08 se Kačka s Ebčou zůčastnila agility závodů na Příluku ve Zlíně.Dvakrát se sice diskly a jednou závod dokončily  ( s 4 CH a 1 ODM 16 místo ze 47 velkých psů. ) , ale máme z běhání o hodně lepší pocit. Tábor holkám opravdu prospěl :-) Tímto děkujeme táborové trenérce Radce Mokrišové za rady, které před každým během Kačce poskytovala :-) TADY jsou fotečky od našeho taťky i ode mě dohromady. Rozdíl v kvalitě poznáte :-) Použijte, co potřebujete.....

8.7.08 Konečně jsem dopsala článek o táboře TADY

6.7.08 Fotky z tábora jsou ZDE. Článek zatím nedokončen. Kačka plná dojmů, ale zatím se moc nerozvykládala. Závěr zní SUPR TÁBOR!!!

2.7.08 Pátý den na táboře TADY zatím je Kačka z tábora nadšená. Mají program na celý den. Jen dnes byl odpočinek. Ebinka zatím naštěstí bez úrazu :-) Snad si to už pro letošní rok vybrala.....

1.7.08 Den čtvrtý ZDE

30.6.08 Třetí den na táboře ZDE

29.6.08 Druhý den na táboře ZDE

28.6.08 Popis prvního dne ve Svojanově viz VÝLETY

28.6.08 Ebinka mi odjela na týden s Kačkou do Svojanova na výcvikový tábor.Přihlásili se na všechny disciplíny, co šly.... agility, coursing, poslušnost, frisbee, flyball,tanec se psem a dokonce i na vystavování, které ji vůbec nebaví. Má se prý vyzkoušet všechno. Jen ať se mi Ebča nezraní :-( , je to ďáblík a neví, kdy má dost.Prostředí nádherné.Hlavně rybník hned za chalupou.Ebča nadšená. Budu postupně informovat o všech aktivitách.Pokud teda Kačka pustí nějakou informaci :-)

22.6.08 Včera jsme se zůčastnili závodů v agility - Horka u Olomouce. Všem doporučuji.Prostředí úžasné, organizace skvělá, ceny suprácké. Jako obvykle Eba nic nevyhrála, ale jeden běh dokonce doběhla bez disku.Byla jsem spokojená s jejím výkonem :-)  Fotečky z haly nic moc ( foťák nestíhá ), ale za to v okolí jsem se vyřádila. ZDE FOTKY , článek najdete TADY.

19.6.08 Klubové závody v poslušnosti. 14.6.08 Byly celkem 4 kategorie. Sešlo se přes 40 psů. Krásná účast.Ebča byla z 11 pesanů v pokročilých  na 5. místě. Nepovedl se jí aport a za skočkou se nepřiřadila k noze. Jinak docela dobré. 91 bodů ze 100. Fotky najdete ZDE a výsledky ostatních na našich klubových stránkách Argusu.

14.6.08 Racková - dětský den -  předvaděčka agility FOTKY

7.6.08 Klubové závody v agility FOTKY

2.6.08 Přidány videa z tréninku agility TADY

1.6.08 Koně - vyjížďka FOTKY

24.5.08 Lipské paseky - koně - FOTKY - Kačka se učí jezdit na jízdárně.

24.5.08 Bambiriáda ve Zlíně FOTKY - předvaděčka se psama.

20.5.08 -ZÁVODY- 19.5.08 se konaly ve Štípě neoficiální, místní závody v poslušnosti, agility a vystavování. Byli jsme jen na čumendu. Pár fotek najdete ZDE

17.5.08 Výstava psů ve Zlíně - FOTKY

11.5.08 Nahánění býků - JESENÍKY- FARMA MORAVA- ZDE

3.5.08 Coursing v Radslavicích u Přerova. Byli jsme jen na čumendu. Závody musely být, pro velký déšť, v průběhu dne odloženy- na neurčito. Náš briardí kamarád se ani svého běhu nedočkal :-( Fotečky najdete ZDE.

2.5.08 Agility závody na Příluku. Fotky ZDE. Ebča nezávodila, protože má pořezanou packu.

30.4.08 Přidány odkazy na kamarády ACD ZDE

13.4.08 Fotky z nedělního tréninku agility ZDE

8.4.08 Chvalnov - agility závody 5.4.-6.4.08 ZDE fotky a ZDE video ze zkoušek.

31.3.08 Fotky z nedělní obrany najdete ZDE

30.3.08 Fotky z dnešního tréninku agility ZDE

29.3.08 Propozice k oficiálním závodům v agility, které pořádá náš klub Argus Zlín najdete ZDE

29.3.08 Pár fotek z obrany na našem cvičáku ZDE

24.3.08 Velikonoční pochod se psy ZDE

22.3.08 Závody KVC ZLÍN MLADCOVÁ - pár mých neuměleckých fotek ZDE

17.3.08 Závody v agility v Hodoníně. ZDE

9.3.08 Výlet ke koním. Fotky z lipských pasek ZDE

9.3.08 Obrana v lese ZDE

4.2.08 Album fotek ZDE

2.2.08 Zajímavé odkazy k výcviku ZDE.

2.2.08 Memoriál Stanislava Smolky ZDE

2.2.08 Naše plány na rok 2008 ZDE

26.1.08 Fotky obrana a poslušnost leden 2008 ZDE

2.1.08 Agility závody v Hodoníně ZDE.

28.12.07 Fotky z vánočního večírku ZDE.

10.12.07 Fotky obrana 9.12.07 u Tescomy ZDE

7.12.07 Fotky z poslušnosti a z obrany- na cvičáku  ZDE

29.11.07 Nové fotky z obrany. ZDE

30.10.07 Neoficiální závody v agility v Blansku viz AGILITY

16.10.07 Pár fotek z obrany z našeho cvičáku najdete ZDE

15.10.07 Vložen odkaz na fotky ze závodů v Prostějově viz AGILITY

14.10.07 Vloženo pár odkazů na zajímavé stránky o klikru a nácviku sbíhavých zon. viz. AGILITY

13.10.07 Vloženy videa ze závodů agility ve Zlechově. viz VIDEA

13.10.07 Zlín Příluky- zkoušky ZM viz ZKOUŠKY A PŘÍPRAVY NA NĚ.

11.10.07 Vloženy videa z neofic. závodů v Blansku a z kousání ze cvičáku. viz VIDEA

8.10.07 Zlechov - ofic. závody v agility viz AGILITY

8.10.07 Blansko - neofic závody v agility viz AGILITY

29.9.07 Předvaděčka v útulku.viz VÝLETY

24.9.07 Na konci článku doplněna videa, nebo viz  VIDEA.

23.9.07 Článek z agility závodů v Pohořelicích - ZDE . Videa a výsledky později.

16.9.07 ZDE najdete nějaké fotky z obrany na našem cvičáku.

12.9.07 Vložena videa ze ŽELEZNÉHO PSA

11.9.07 Agility závody v Prostějově viz AGILITY.

8.9.07 Podřevnický pohár ve Zlíně na Příluku viz ZKOUŠKY A NAŠE PŘÍPRAVY NA NĚ.. ČLÁNEK a FOTKY.

6.9.07 Již vložen článek a výsledky ze Sadské. viz VÝLETY

3.9.07 Video, fotogalerie a článek z Železného psa.

26.8.07 Agility závody v Čebíně. Článek  viz AGILITY. Tady najdete video a pár fotek.

20.8.07 Zde najdete odkaz na fotky z příměstského tábora se psy- ve Zlíně na Vršavě.

19.8.07 Vloženy další videa viz VIDEA

17.8.07 Vytvořena videogalerie. Postupně budu přidávat videa. Více viz VIDEA

14.8.07 Agility kemp ve Větřkovicích- článek viz AGILITY

14.8.07 Výlet u koní - fotky zde.

14.8.07 Junior cup fotogalerie a videa.

14.8.07 Fotogalerie z agility tábora ve Větřkovicích - najdete zde.

15.7.07 Závody v agility ve Zlíně na Příluku- fotogalerie a článek viz AGILITY

14.7.07 Přidány zajímavé odkazy na chovatelské stanice ACD a KCHMPP viz AUSTRALSKÝ HONÁCKÝ PES

8.7.07 Výlet do Rudice-fotogalerie - viz VÝLETY

4.7.07 Francova Lhota - zkoušky vloh ovčáckých psů - fotogalerie- viz VÝLETY

1.7.07 Zlechov - agility a obrana - fotogalerie- viz  VÝLETY

23.6.07 Pár fotek z lesa viz VÝLETY

17.6.07 Závody policejních psů v Pohořelicích - fotogalerie -  viz VÝLETY

3.6.07 Vložený odkaz na fotky z klubových závodů ve Zlechově viz AGILITY

3.6.07 Podařilo se mi vložit pár našich videí ze závodů viz AGILITY

30.5.07 Jen oznamujeme, že nepojedeme ani na závody do Šlapanic v červnu, ani na závod plemen do Rakouska. Nožka se sice hojí, ale pomalu :-(  ach jooooooo

15.5.07 Staré fotky Pegynky viz PEGYNKA

14.5.07 Agility závody v Prostějově viz AGILITY

8.5.07 Přidáno ještě pár fotek ze Zbraslavi viz. ZKOUŠKY

1.5.07 Výcvikový tábor ve Zbraslavi u Brna viz ZKOUŠKY

14.4.07 Vloženy zkušební řády viz ZKOUŠKY

13.4.04 Přidáno pár fotek viz ABBEY RED

11.4.07 Obrana a revír. Nácvik na Příluku viz ZKOUŠKY

11.4.07 Závody agility v Třebíči viz AGILITY

25.3.07 Závody agility v Hodoníně viz AGILITY

23.3.07 Příměstský tábor se psy viz AGILITY

 

17.3.07 Výlet do Zlechova k mamině viz AGILITY

15.3.07 Článek a fotky z klubových závodů z loňského roku přidány do složek  AGILITY a ZKOUŠKY. Nové fotky v AUSTRALSKÝ HONÁCKÝ PES

14.3.07 Jak se chystáme na zkoušky ZM na podzim. Viz složka ZKOUŠKY

12.3.07 Něco málo z coursingu v Otrokovicích.COURSING

10.3.07 Přidány zajímavé odkazy,kde najdete všechny zkušební řády, akce, zajímavosti o psech.ODKAZY

10.3.07 Vloženy počítadla přístupů a nová návštěvní kniha.NÁVŠTĚVNÍ KNIHA

9.3.07 Pokus o návštěvní knihu :-) , tak pište pište!!!!

4.3.07 Vloženy naše nejbližší plánované akce

4.3.07 Vloženo něco o plemeni ACD - viz Australský honácký pes

 

 

11.4.2011 Tak a je tady duben. Všéééécko sa nalééévá a pučíííí :-) a nám začíná běhací sezona. Vypadá to, že s Kačky basketbalovým vytížením zahájím agisezonu já ve Šlapanicích již tuto sobotu, tak držte pěsti :-)

TADY fotky z ranče.

TADY fotky Nastěnky - štěňátko kamarádky Pavli.

TADY fotky z prochajdy s Ebčou.

TADY fotky ze začátečníků .

TADY VIDEO ze začátečníků.

13.3.2011 Tak a je tu březen :-) Už se nám to jaří a blíží se nám začátek naší běhací sezony. Zatím jen trénujeme. Přes zimu na hale ve Všetulích a od minulého týdne už opět na cvičáku. Víkendy trávíme většinou na basketbalových zápasech s Kačkou po republice, nebo na ranči u koní.

TADY FOTKY z ranče 6.3.2011 a 12.3.2011

Naši běhací sezonu zahájíme v dubnu ve Šlapanicích a pak v Ostravě na zonovkáři. Vše tady zveřejníme :-)

14.2.2011 Tak je tady únor a je nutné něco málo přidat z aktualit :-)

V neděli jsme byly s Kačkou ve Všetulich na intenzivce agility Martiny Konečné. Opět a jako vždy skvělý trénink a k tomu jsme dostaly bonus - Ebča běhala úžasně!!! :-) TADY VIDEJKO , TADY FOTKY

22.1.2011 Hlásím zraněné koleeeeeno naší Kačky :-( z basketu. Takže trénink dračice zbyl jen na mě.....

Minulý i tento víkend jsme byli na koních na vyjížďce. Ebča před týdnem tak zlobila toho mého hodného Springa - oštipávala nožky zezadu - , že jsem ji dnes ssebou vzala pouze na ranč a na vyjížďku neee :-( Má to blbé. Chudák byl z ní div živý. Točil se jak čamrda. Nikdy to Ebča na vyjížďkách nedělala, tak nevím , co jí přeletělo přes čumák. Asi nevybouřené hormony.Potvůrka. Dnes byla úžasná, 3hodinová prochajda po zmrzlých lesích a lukách.I Oskar nám svítil, tak jsme nezmrzli :-) Mé vozidlo - Danýtek :-)

22.1.2011 Zjistila jsem náhodně, že máme nějaká videjka nezpracovaná, tak se snažím o nápravu - Závody agility ve Zlechově 25.9.2011 - VIDEO.

19.1.2011 Tak máme tady nový rok a začínáme opět pilovat na agility závody. V neděli jsme zahájili naši přípravu v Holešově na intenzivce s Martinou Konečnou - tady VIDEO 

Moc děkujeme Marti za supééééér  :-) přístup k tréninkům a za trpělivost a povzbuzování při nezdarech.Vždycky všechny tak vyhecuje, že makají, jako by jim hořelo za zadkem :-) Těšíme se už na další intenzivku v únoru.

29.12.2010 Zimní focení na ranči - Kačka a Rejny - vyjížďka bez sedel. FOTKY - Petr Vrana

23.12.2010 ZIMNÍ FOTKY - Kačka a Ebča

5.12.2010 Po dlelší době jsme vyrazili na agility závody. Konaly se v Horce. Naše výsledky a videjko najdete TADY :-) A pozoooor !!! Běhala Vranka starší :-)

13.11.2010 Přidáno videjko z intenzivky - ovšem zlobilo mi stříhání, tak kvalita nic moc.... Snad se příště polepšíme. VIDEO

6.11.2010 Dnes jsme vyrazili na intenzivku agility do Zlechova. Trénink vedla naše oblíbenkyně :-) Marťa Konečná. Pár fotek z tréninku najdete TADY.

VIDEO tady.

31.10.2010 FOTKY z ranče. Holky chtěly nějaké portrétky s koníkama, tak jsem se vyřádila. Není nad to, když focený objekt nestávkuje a spolupracuje.    :-) Máme tady nádherný podzim, tak si ho všichni užívejte !!!

Víkend jsme měli basketbalový, tak žádné aktualitky....Příští týden intenzivka ve Zlechově. Už se na tebe Marťo těšíme :-)

28.10.2010 Dostihy ve Slušovicích FOTKY

25.10.2010 RANČ NA VYHLÍDCE - prochajda v lese.Fotky z našeho nedělního výletu u koní. Ebča se krásně proběhla.

25.10.2010 FOTKY ze závodů agility 23.10.2010. Tady jsme byli jen na čumendu a Káča vypomáhat. Foteček je jen pár :-) neb jsem tam byla pouze na large.

25.10.2010 V týdnu jsem byla s kamarádkou za památkama Znojma. Sklípečky, muzea,podzemí, hrady, vínko...... prostě krásné 2 dny relaxace :-)

 FOTKY Z JIŽNÍ MORAVY

10.10.2010 Prochajda na koních - RANČ NA VYHLÍDCE - FOTKY.

3.10.2010 Víkend jsme s Ebčou strávily na ranči u koníků. 

TADY - 2.10. a TADY - 3.10. fotečky z vyjížděk a tréninků .

3.10.2010 FOTKY ze závodů v Ludslavicích. Konalo se zde mistrovství ACD v agility. Ebinka se bohužel 3krát diskvalifikovala. Mistrem ACD se stala Aldora s Kačkou Džumanovou. Moc jim gratulujemeke krásnému umístění!!!

27.9.2010 FOTKY ze závodů ve Zlechově.

Dvakrát disk a jednou 16. místo s dvěma chybama. Video později.Článek viz AGILITY.

VIDEO ZE ZLECHOVA

21.9.2010 Chystáme se na agility závody do Zlechova a do Ludslavic u Holešova. Vše tento víkend!!!

21.9.2010 Výlet do Horky - westernové závody - FOTKY TADY.

21.9.2010 Agility trénink - kurz pro začátečníky - pár fotek z výcviku TADY.

31.8.2010  VIDEO ze závodů agility v Prostějově 31.7.2010.

30.8.2010 Vloženo videjko z agility závodů v Přerově. Vytvořila nám ho Kačka. TADY

29.8.2010 Moc pěkný článek k výcviku agility TADY Nejen pro začátečníky.

29.8.2010 Včera jsem byla na agility závodech v Přerově a světe drž se!!! Běhala jsem já :-) To byla psina..... viz článek TADY

22.8.2010 Tak po dlouhé době dovolenkování jsem se  opět dostala k nějakým aktualizacím.

7.-15.8. jsme se zúčastnili výcvikového tábora ve Svojanově. TADY najdete plno fotek z každého dne zvlášť.Ebča s Kačkou se věnovaly hlavně agility pod vedením Marti Konečné a já jsem byla na táboře jako vedoucí výcviku začátečníků a štěňat v agility. Sešla se skvělá parta lidiček - jako vždy - takže se už moc těšíme na příští rok :-)

V závěrečných závodech si Kačka zaběhala agility nejen s Ebčou, ale i s půjčenými pesánky naší kamarádky Renči, se kterýma si Káča celý týden trénovala. A jak se umístili?K naší velké spokojenosti takto :

Ebča - 3. místo závodící LA

Spike - 3.místo závodící SA

Jerry - 1.místo pokročilí LA

17.8.-20.8. jsme byly s Kačkou na dovolené v Chlumu u Třeboně. Krásný to kraj, kam jezdíme každý rok za kamarádama na kola. TADY pár fotek.

1.8.2010 Koupací výlet na Všeminu a na Podkopnou Lhotu ke známým na chaloupku. FOTKY TADY.

1.8.2010 Včera jsme byli na agility závodech v Prostějově. Ebča doběhla zkoušku LA1 s jednou chybičkou a umístila se na krásném třetím místě. Vysloužila si v letošním roce již čtvrtou výbornou :-) TADY FOTKY , TADY VIDEO.

28.7.2010 Výlet na Všeminu - vyrazili jsme tam i s naším kamarádem Denym,kterého si bereme na tábor do Svojanova :-) FOTKY.

25.7.2010 Výlet do Luhačovic. TADY pár fotek.

24.7.2010 V týdnu od 19.7.-23.7.2010 jsme se s Ebčou zúčastnily příměstského tábora se psy. Byla jsem tam jako vedoucí. FOTO TADY.

18.7.2010 FOTKY z trochu jiného soudku - trénink koní na ranči v Zádveřicích. foto Petr Vrana

18.7.2010 Doplněna videa z neoficiálních závodů v Kostelci - agility, poslušnost, vystavování. TADY.

16.7.2010 FOTKY z agility závodů - Petr Vrana

11.7.2010 Závody agility ve Zlíně - Že by se blýskalo na lepší časy???

 Ebča zaběhla zkoušku LA1 na krásném druhém místě na VD - shodila překážku a měla 1 odmítnutí. Post. rych. 4,53 Doběhli to jen 3 závodníci.Byl tam jediný chyták mezi tunelem a dálkou a téměř všichni na něj naletěli :-) I Ebča tak, tak :-)

 V jumpingu se Ebča umístila na 13 místě asi ze 40 largů.Měla 2 shozené laťky.

V Openu se už nesoustředila a diskla se na kladinu, místo do tunelu. Pan rozhodčí Rybář stavěl krásné, běhavé  tratě.

FOTKY TADY, VIDEO TADY

11.7.2010 VIDEO z agility závodů v Rožnově.

6.7.2010 Víkend na ranči : FOTKY

6.7.2010 Víkend jsme strávili v Rožnově na agility závodech -

 ČLÁNEK  TADY.   FOTKY TADY.  VIDEO

24.6.2010 FOTKY - Petr Vrana - závody v Kostelci - agility, poslušnost a vystavování.

20.6.2010 FOTKY z dětského dne ve Štípě.

20.6.2010 Závody v Kostelci u Zlína- neoficiální - poslušnost, agility , vystavování. A jak jsme dopadli???

Ebča - 2. místo na výstavě, třída fen otevřená , posudek dodám :-) je super. Musím Ebču pochválit, protože opravdu se hezky předvedla, ač to zrovna nemusí.

4. místo v poslušnosti-stržen bodík za vzdálenost při chůzi u nohy, při čuchání a při aportku si tak nějak lehla přede mnou :-) , jinak cvičila krásně. Cviky před psovodem i plazení měla za plný počet bodů.

Agility- dvakrát disk. Ale první open měla bez chyby, jen panička ji moc vytáhla před kladinou a Ebča si vběhla do tunýlku :-) škoda......

Ketynka - 1. místo vystavování - veteráni feny

1.místo v součtu dvou běhů agility

Poslušnost nevím umístění, ale cvičila moc hezky. Výsledky dodám později komletní.

FOTKY TADY - Petr Vrana

VIDEO TADY-bude později.

19.6.2010 Trénink agility - FOTKY , VIDEJKO

19.6.2010 Dětský den ve Štípě - ukázka našeho klubu Argus Zlín - poslušnost, agility, obrana. Ebča ukazovala vše. Vzali jsme ssebou i Ketynku a ta si zaběhala agility. TADY VIDEJKO- bude , TADY FOTKY - Ráďa Janovská. Děkujeme za ně :-) naše TADY.

15.6.2010 VIDEO - takto se trápí má děvčata při nácviku slalomku.Někdy to tak hrozné nebývá, ale asi to 30stupňové horko zatemnilo Ebči mozkové závitky a poněkud se nedařilo. Každý den nemůže být posvícení :-)

15.6.2010 Štěňátka flatů našich kamarádů - stále volní tři pejsci, tak kukněte. Jsou nádherní.

14.6.2010 Přidány výsledky ze závodů agility v Ludslavicích - viz AGILITY.

14.6.2010 FOTKY z tréninku agility 12.6.2010

11.6.2010 FOTKY z Radkovy Lhoty - koně - mé fotky na rajčeti.

11.6.2010 FOTKY - Kačka portréty na louce a s koníky - Petr Vrana.

10.6.2010

NAŠE EBINKA DNES SLAVÍ SVÉ PÁTÉ NAROZENINY :-) PŘEJEME JÍ S NÁMA HODNĚ TRPĚLIVOSTI A RADOSTI

 :-)

9.6.2010 FOTKY z parkurových závodů v Radkově Lhotě - Petr Vrana.

9.6.2010 VIDEO ze závodů agility .

9.6.2010 FOTKY - Petr Vrana ze závodů agility.

9.6.2010 ČLÁNEK  ze závodů agility.

3.6.2010 Tento víkend se chystáme na naše závody O ZLÍNSKÝ RANEC 3.Už se nemůžeme dočkat. Jen aby vyšlo počasí!!! Vody už bylo dost.....Jenže díky dešťům jsme netrénovali už nejmíň 3 týdny, tak uvidíme , co naše dračice vyvede :-)

3.6.2010 Víkend 22.a23.5. jsme s Kačkou strávily v Praze.Ebinka vegetila s chlapci doma. Další víkend se ve Zlíně na náměstí konal streetball. Fotečky z obou akcí najdete TADY.

Založila jsem další album na rajčeti, neb je tam lepší prohlížeč.

16.5.2010 Dodatečně jsem zpracovala videjko z dubnových obran. VIDEO

16.5.2010 Klubové závody v agility - Ebča 4.místo a Ketynka 2. místo.

VIDEO TADY , ČLÁNEK , FOTKY - Petr Vrana.

15.5.2010 V pátek jsme navštívili jednu skvělou akci na ranči na Příluku. Konala se zde i modní přehlídka, které se účastnila i Kateřina.

 FOTKY - Petr Vrana.

Odkaz na ranč TADY.

 

15.5.2010 FOTKY z vyjížďky na koních - Petr Vrana.

15.5.2010 Přidána videa s australáčky v akci TADY .

13.5.2010 Přidáno VIDEO ze závodů v Ostravě - O nejlepšího zonovkáře 24.4.-25.4.2010

12.5.2010 O víkendu jsme byli s Ebčou na westernových závodech v Koryčanech - na čumendu. TADY FOTKY 

Ebča se tam seznámila s dalšími australáčky - čtyřmi.Kupodivu k žádným šarvátkám nedošlo :-) Jinak děvčata z ranče, kam chodíme na koníky, hezky reprezentovala naši stáj :-)

12.5.2010 Vloženo VIDEO z našich závodů agility ve Zlíně 1.5.-2.5.2010

6.5.2010 Fotky ze závodů agility na Příluku ve Zlíně 2.5.2010  TADY.

Ebinka s Kačkou běžely krásné dvě zkoušky LA1. Jednou bezchybně 2.místo a jednou s jednou chybičkou , ale na 1.místě. Oslava byla veliká , neb tohle byly historicky první dvě zkoušky doběhnuvší v celé Ebčině agilitní kariéře!!! Třikrát huráááá :-) ČLÁNEK TADY

6.5.2010 Fotky ze závodů agility na Příluku ve Zlíně 1.5.2010 TADY.

Běžely se dva openy a jeden jumping a neše kuřátka se opět třikrát diskla.

VIDEO tady bude časem.

6.5.2010 Fotky ze stavění májky na náměstí ve Zlíně 1.5.2010 TADY

6.5.2010 Fotky z obrany 28.4.2010 TADY

6.5.2010 Fotky z obrany 21.4. 2010 TADY

26.4.2010 Fotky ze závodů agility v Ostravě - TADY.

26.4.2010 Víkend jsme prožili s kamarády ze cvičáku v Ostravě na agility závodech. 7 bab a jeden otec rodiny :-) Chudák Vašek :-) poslouchat ty naše řeči :-) A jak jsme tam dopadli??? TADY ČLÁNEK. Tady je VIDEO.

21.4.2010 VIDEO ze závodů agility ve Vilémovicích. Ebča skončila na krásném :-) 22.místě z asi 50 velkých psů.Ale doběhla !!! Huráááá :-)  Shodila dvě tyčky , ale jinak krásný běh. V prvním jumpingu se diskla , neb měla 3 odmítnutí.

21.4.2010 TADY jsem našla loňské videjko z obran na cvičáku, co natáčel kamarád Vašek.

15.4.2010 TADY doplněny výsledky ze závodů a článek z výletu ve Vilémovicích.

12.4.2010 FOTKY ze závodů ve Vilémovicích a procházky po Moravském Krasu.

2.4.2010 - Doplněny naše plány na rok 2010 -  TADY

30.3.2010 Naše kamarádka Belča - irský teriér ,čeká štěňátka. Kdo by chtěl malou hnědou temperamentní kuličku, ozvěte se tady : ODKAZ NA STRÁNKY

Ahojte agiliťáci.Tady jsou propozice na naše závody :

O ZLÍNSKÝ RANEC IV. A III.MČR ACD ,

které se uskuteční v Ludslavicích u Holešova a tímto vás na ně srdečně zveme.Budou se konat 28.9.2010.

Argus Zlín

http://www.arguszlin.cz/

http://files.arguszlin.cz/200000084-efc18f0bbf/propozice%20zavody%20zari%202010.doc

 

24.3.2010 V sobotu jsme byli na našich letošních prvních závodech v agility v Kostelanech. TADY článek. TADY video.TADY fotky.

7.3.2010 Agility trénink na hale - 25.2.2010 - Já s Ebčou. Moc pěkné tratě nám Zdeňa postavil. Fakt jsme si to užily :-) TADY VIDEO

7.3.2010 Agility trénink na hale - 15.2.2010 - Kačka s Ebčou. Nácvik kavaletek není naší silnou stránkou :-) TADY VIDEO.

7.3.2010 V sobotu jsme byli opět u koníků. TADY fotky Peti z tréninku děvčat na jízdárně.My byli mezi tím na prochajdě v okolí ranče - asi 2h vyjížďka :-) Nádherné počasí, sluníčko,hodný Vojta , co mě vezl :-),supr společnost.... Těším se na příště :-) Už máme na ranči letošní první hříbátko !!! Peny se narodil krásný plyšáček hřebeček :-)

28.2.2010 - Dnes jsme jeli na ranč NA VYHLÍDKU na vyjížďku na koních. Úžasný den plný sluníčka a dobrých lidiček a koníků kolem nás.Ebča si to opravdu užila. Jen já malinko s nervama, neb Ebča se rozhodla pro odbíhání za srnkama a my na ni občas museli čekat.Honák jak vyšitý. Ach joooo....

Taky jsme se zajeli podívat na chovatelský den na ranč LUCKY VALEY, kde předváděli své plemeníky, chovné kobylky a hříbata za svých chovů. TADY odkaz na fotky mého mužíka , protože my jsme tam dorazili jak se říká s křížkem po funuse :-) Stihli jsme jen kuknout na koně v maštali :-)

28.2.2010 - Vycházka se psy - Ebča , Bíp, Cecánek FOTKY TADY

28.2.2010 - KAČKA   portréty doma :-)

10.2.2010 - V neděli jsme byli na intenzivce agility s Martinou Konečnou v Holešově. TADY ČLÁNEK , TADY VIDEO .

4.2.2010 - Děcka mají jarní prázdniny. Ebince se moc nevěnujeme :-( , tak nejsou žádná nová videjka z tréninků... jen prochajdy.... Káča dvoufázově maká v basketu a jezdí pilovat snowboard. TADY VIDEJKO z jejích úplných začátků.Zítra opět odjíždíme na lyže na Vsetín.Je tady krásná zima, tak je potřeba toho využít :-)

27.1.2010 - V neděli 24.1. jsme jely s Káčou a Ebčou do Holešova na agility intenzivku s Marťou Konečnou.Její tréninky se nám vždycky líbily. Umí povzbudit, sprdnout,pochválit, hecovat a každému se opravdu individuálně věnuje.Má cit pro jednotlivé pesany i psovody. Myslím si, že každá změna ve vedení při tréninku je pro naše děvčata jen přínosem. Každý trenér má už svůj určitý styl parkurů a výcviku a Kačka s Ebčou jsou neustále ve výchově a vzdělávání se a kdo ví, jak dlouho ještě budou... :-) , tak jim každá změna svědčí a posunují se o krůček dál.Takže opravdu nic proti ostatníím fajn lidičkám , kteří se nám věnují doma při tréninku a tímto jim moc děkuji za trpělivost :-) Bláňo, Ráďo, Zdeňo, Jančo :-) TADY VIDEO

27.1.2010 V chovné stanici DOMIKAR mají ještě 3 volné pejsky ACD. Tak kdo by chtěl malého ,rozkošného ďáblíka s odvážným a pracovním duchem a stálým úsměvem na čumáku ,ozvěte se na jejich stránky - TADY KONTAKT.

20.1.2010 - Aktualizace - Kam se chystáme v letošním roce.... TADY

20.1.2010 POKUD MÁTE ZÁJEM O ŠTĚŇÁTKA BORDER COLIE , TAK NEVÁHEJTE!!! NAŠE KAMARÁDKA MÁ PO PRACOVNĚ VEDENÝCH RODIČÍCH KRÁSNÁ ŠTĚŇÁTKA TADY ODKAZ.

18.1.2010 - VIDEO z tréninku agility na hale ve Všetulích. Ebča se opravdu snažila. Jen ty obtížné náběhy do slalomku ne a ne dopilovat.... Jinak jí to většinou pokazila na trati Káča svým vedením a nedůraznýma ,pozdníma povelama. Snad to do prvních závodů v březnu dotrénují..... Už se těšíme.První letošní běhy budou pro moje holky na neofic závodech v Kostelanech.Huráááá na soupeře!!!

16.1.2010 Přidán odkaz na KK Argus Zlín - stránky agility.Postupně se bude vše doplňovat.Zatím ve výstavbě.

16.1.2010 - VIDEO - z tréninku agility na hale v Holešově. Ebča mě fakt ve čtvrtek potěšila svým výkonem. Byla pozorná a jen panička svým vedením může za chybky, které tam byly.Připadám si svým mácháním ruk jak letadlo a svým během jak kačer :-) a ta práce nohou!!! :-) Jak baletka :-) SPOKOJENOST..... :-) ALE JEN S EBČOU....

12.1.2010 FOTKY z Národní výstavy psů v Olomouci 10.1.2010.Byla jsem tam s Ebinkou jen na čumendu. Musím teda podotknout, že se mi úroveň výstavy líbila mnohem víc, než Světová výstava psů v Bratislavě!!!

12.1.2010 FOTKY z ranče - nové kobylky a ostatní koníci.

9.1.10 - VIDEO - Vánoce 2009 - Ebinka nám rozbalovala dárky :-)

4.1.10 - VIDEO z tréninku na hale 28.12.09 , kde jsme nacvičovali kavaletky. Byla to fuška.Ebča byla totálně psychicky znavená a funěla jak mašinka :-) Neuškodí jí to :-)

25.12.09 VIDEO z tréninku na hale. Běhala jsem já. To teda bylo :-) !!! Ebča shazovala a vůbec jsme nezvládly náběh do slalomu. Ikdyž to stále pilujeme ze všech úhlů. Už jí to celkem jde, ale né v trati. Asi ji špatně vedu a nestíhám se točit jak Kačka. Té už to jde hezky. Navíc jsem nějak celá přihrbená a spíš postávám , než běžím :-) sranda se na to dívat :-)

20.12.09 VIDEO z tréninku na hale 14.12.09. Ač Ebča opět shazovala, byly jsme s jejím vákonem a snahou spokojené :-) Byla pozorná a snažila se vyhovět a nabýt zbrklá. Odložení pěkné na startu a zonovky stoprocentní. Jen ještě zkrátit oblouky kolem bočnic a zlepšit obtížné  náběhy do slalomu. Jinak spokojenost.

10.12.09 VIDEO z tréninku agility na hale 3.12.09 - běhala moje maličkost :-) a moc nám to teda nešlo ..... Ebča mi občas ze zony vyběhla dřív , než jsem jí řekla, do slalomku byl problém náběh, skočit překajdu zezadu nám nešlo a příšerně shazovala.

5.11.09 FOTKY z ranče NA VYHLÍDCE.

5.12.09 VIDEO z tréninku na hale 30.11.09

27.11.09 Trénink na hale 23.11.09 VIDEO TADY - Ebča měla krásné odložení na startu, solidní slalomky, krásné zony ,jen příšerně shazovala a zatáčení kolem bočnice nebylo nic moc - velký oblouk.Kačka se ji snaží usměrňovat zaleháváním po shozené laťce , občas to i pomůže, ale když zjistíte, že po každé druhé skočce musíte zastavit, tak to vzdáte, protože to by si vůbec nezaběhaly.... A v hale se tak krásně běhá !!! Uauuuu :-)

17.11.09 Dnes se narodila naší kamarádce CLAIR krásná štěňátka ACD. Kdo by měl zájem TADY je odkaz na jejich stránky.

17.11.09 VIDEO z tréninku na hale. Tentokrát jsem běhala já, neb Káča nám ochořele chřipkou a kašle jak starý tuberák.Ebča se snažila, na startu seděla a nehla ani brvou, zony nádherné ,jen ta panička jí to kazila. Pomalá, běh krokoběh :-), pozdě povely...... Jen jedna výčitka -  Eba dost shazuje. Ale pilovala jsem bokem skočky a zalehávala ju při shození a poslední běh už neshodila ani jednu. Tak spokojenost.

14.11.09 FOTKY z tréninku agility.

11.11.09 VIDEO z tréninku na hale.

9.11.09 Dnes jsme byli poprvé testnout halu v Holešově :-) Naprosto úžasné běhání, povrch i pan majitel :-) Ebča byla jak smyslů zbavená !!!Připadala si jak na závodech a byla to s ní fakt fuška. Kačka se musela pořád vracet na start, protože náš poděs stále netrpělivě vybíhal dřív na trať.... Tak na ni. Na cvičáku už to zná, tak musíme měnit místa tréninků. Tohle zimní běhání v hale nám vyhovuje. Těšíme se na další. TADY VIDEO.

9.11.09 Intenzivka ve Zlechově -  VIDEO TADY.

7.11.09 Intenzivka agility s Martinou Konečnou ve Zlechově. FOTKY TADY . Ebinka nás velice potěšila svými výkony. Dávala pozor a soustředila se :-) SPOKOJENOST VELIKÁ !!! DÍKY MARTI ZA TRPĚLIVOST :-)

31.10.09 TADY FOTKY z Huberta na ranči NA VYHLÍDCE.Náááádheraaaa !!!!! Moc jsme si to užili i s Ebinkou.

28.10.09 Dnes jsme vyrazily s Ebinkou na dostihy do Slušovic. V rámci socializace a osahávání :-) - psa- jsem vzala dračici taky.Ať si užije tlačenice v davu lidí a vůně klobásek, bramboráků a trdelníků :-) Byl tam supr doprovodný program a plno bezva lidiček. TADY FOTKY.

27.10.09 TADY   jsou fotky z podzimní prochajdy s pesánkama.

21.10.09 Video ze závodů  agility,které se konaly ve Zlíně na Příluku 18.10.09

Kačka se v rámci tréninku nechala dvakrát disknout kvůli odložení na startu. Ebča to na tréninku zvládá na sto procent, ale na závodech vůbec....Jinak s během, který holky předvedly, jsem moc spokojená.....   :-)

21.10.09 Fotky z agility závodů ve Zlíně na Příluku. TADY

16.10.09 Doplněna videa z tábora ve Svojanově . stopa, coursing a obrana TADY

16.10.09    NAŠI KAMARÁDI BUDOU MÍT ŠTĚŇÁTKA AUSTRALSKÝCH HONÁCKÝCH PSŮ. VEŠKERÉ INFORMACE NAJDETE - TADY.

10.10.09 Videjko z tréninku agility. Nacvičování kavaletek a pilování zonovek. Trénink se nám moc líbil a Ebča rychle chápala. Tohle třeba nikdy necvičila :-) VIDEO

8.10.09 Světová výstava psů v Bratislavě.TADY FOTKY - fotila jsem hlavně ACD , kvůli kterým jsem tam jela.Sešlo se tam 62 australáčků.Ovšem od fotek z haly moc nečekejte..... Foťáček ostřil a ostřil..... Někteří byli opravdu vydaření.Jinak jsme tam strávili opravdu hezký den.

28.9.09 Intenzivka s Martinou Konečnou ve Zlíně. FOTKY , VIDEO - už je :-)

Opět jsme si krásně zatrénovali s Marťou.Ebča krásně zastavovala na zonovkách i vyčkávala na startu.Velký problém je u ní momentálně náběh do slalomu z jedné strany. Tak pilujeme..... Uvidíme, co miláček předvede na zkouškách ve Zlíně.

26.9.09 KK Argus Zlín vyslal pár svých členů na každoroční předvaděčku agility do útulku na Vršavě. Konal se tady sraz páníků a jejich psích kamarádů, kteří se našli v útulku ve Zlíně. TADY pár foteček.Mám tady vícero fotek našeho sousedovic Maxíka :-) jorkšírka , tak se nelekejte. Chtěli do rodinného alba, tak jsem blikala o dušu.

23.9.09 Agility trénink 22.9.09 VIDEO - nácvik zon, otáčení kolem bočnic a neshazování latěk - potvůrka se odráží zadníma nožkama o překajdy. Špatný styl skoku....Sotva vypilují holky zony, vrací se k jinému problému.A furt dokola, ale hlavně , že to Ebču baví.... :-)

20.9.09 Westernové závody v Koryčanech MČR WRC dospělí. FOTKY -moje

a TADY mého mužíka.

19.9.09 Agility trénink FOTKY , VIDEO

13.9.09 Přidáno videjko z tábora ve Svojanově. Je tam hlavně agility.Ostatní sestříháme do dalšího videa. TADY

13.9.09 Westernové závody v Koryčanech 12.9.09 TADY fotky mé. TADY manželovy fotky - budou.

10.9.09 Přidávat budu postupně videjka, na které nebyl o prázdninách čas :-) TADY VIDEO ze závodů v Hodoníně. 3krát disk. Škoda, že se závody nekonaly až po táboře. Ebča se tam moc zlepšila.

10.9.09 TADY najdete fotky ze včerejší obrany - fotila Radka Janovská.

TADY  jsou fotky mé ze stejného dne.

6.9.09 Dnes jsme byli na Paint show v Koryčanech. Krásná podívaná a opět plno výher a cen našich děvčat z ranče . TADY FOTKY

6.9.09 Včera jsme se s Kačkou zůčastnily závodů MČR ACD v agility. Byl to již druhý ročník, na který se moje holky pilně připravovaly celé prázdniny..... A hádejte, jak to vše dopadlo??? Naše dračice se opět poranila, tak nastartovala :-( A tak je to furt.... TADY najdete aspoň fotečky. Vítězům moc gratulujeme :-) snad příští rok alespoň odstartujeme.

2.9.09 Přidány fotky mého mužíka z MČR WRC mládeže. TADY

31.8.09 Fotky z MČR WRC mládeže v Horce.

30.8.09 Fotky z westernových závodů v Rožnově 31.7.09

24.8.09 Přidány konečně fotky ze Svojanova TADY

20.8.09 Po návratu z Hodonína jsme s Kačkou odcestovaly na tábor do Svojanova , kde jsem vedla agility začátečníků. VIZ TADY

20.8.09 Od 1.8. do 5.8. 09 jsme byly s Kačkou a Ebčou na agility intenzivce v Hodoníně. VIZ TADY.

29.7.09 Tábor nám skončil. Byl úžasný a dětičky skvělé.Víkend jsme pojali odpočinkově - nečekaně u koníků a tak pokračujeme i v týdnu. Koupání a koníci :-) Panička má zraněný palec, tak nám pajdá.... pro změnu to není Ebča :-) TADY je pár fotek z dnešního ježdění na ranči.

22.7.09 Do fotogalerie jsem doplnila fotky z dalších dvou dní na táboře s pejsky. TADY  

Jen jsem malinko přehodila pořadí při ukládání, tak je dnešní exkurze na záchrance a na hasičích ještě před úterním programem na cvičáku. Ale myslím si , že se to v té slabé tisícovce fotek ztratí :-)

20.7. 09 TADY najdete vše o příměstském táboře se psy , na kterém jsem jako vedoucí.

TADY jsou všechny fotky z tábora. Každý den budou do galerie doplňovány.

16.7.09 V sobotu se chystáme na westernové závody do Zálesná Zhoř. Už se moc těšíme. Jsou tam přihlášená děvčata z ranče , kam chodíme. Budeme jim moc fandit a hlavně vše dokumentovat!!!

16.7.09 Trénink na ranči 14.7.09 FOTKY

16.7.09 Víkend jsme strávili na rodinné sešlosti u Kojetína. Fotky později. TADY.

6.7.09 Celý víkend jsem strávila s Ebčou a Kačkou na ranči. Škoda, že na vyjížďky neberu foťák, to by jste koukali :-) i zmoklé slípky by jste spatřili :-)  TADY je jen pár fotek z pastvin a z tréninku hříbat na jízdárně.Ebču ještě na vyjížďky nebereme, aby se jí pořádně zahojila packa.....

30.6.09 Vloženy fotky z tréninku na ranči - Petr Vrana - TADY

29.6.09 V sobotu jsme byly s Kačkou a Ebčou na výstavě v Brně na čumendu. Byl to nádherný den, kde jsme potkaly plno acd kamarádů. Fotky TADY. 

29.6.09 FOTKY ze závodů v Holešově a Martinicích - mého mužíka - drezura a parkury.

29.6.09 Narozeniny kamaráda Milana na ranči TADY

20.6.09 Náš kk Argus pořádal závody v agility. Ebinka neběhala, protože si opět urvala drápek..... nečekaně :-) TADY FOTKY od různých autorů.

16.6.09 Trénink na ranči -  TADY FOTKY   My byly s Kačkou na vyjížďce na Tlusté.Odtud fotečky nemáme, protože mi foťák zavazí :-) Ale bylo to úžasné!!!

15.6.09 Fotky z klubových závodů v agility 14.6.09  TADY 

15.6.09 Fotky z dětského dne ve Štípě , kde měl náš kynologický klub Argus předvaděčku s pejsky. TADY - moje a TADY  - fotečky Renči Navrátilové, kde je Ebča mnohokrát krásně zvěčněna - stojí za zhlédnutí. Díky Renčo :-)

15.6.09 Fotky ze sobotního tréninku koní na ranči TADY

12.6.09 Čtvrtek i pátek jsem si vzala volno a strávili jsme jej na ranči. Pár foteček ze čtvrtka najdete tady.

NA VYHLÍDCE - hříbata na pastvinách.

10.6.09 Přidány fotky ze včerejšího tréninku s Petrou Poláčkovou na ranči NA VYHLÍDCE.Řekla bych - vysoká škola hadra :-) je to fakt těžké..... kdo by to byl do koníků řek ? :-) TADY FOTKY

 DNES NAŠE DRAČICE OSLAVILA ČTVRTÉ NAROZENINY !!!

7.6.09 Ráno v sobotu jsme byli na tréninku agility TADY FOTKY - vzhledem k zataženu jsou fotečky poslabší kvality :-)

Odpoledne jsme strávili na ranči NA VYHLÍDCE a v Lípě na dětském dni. TADY FOTKY. 

TADY jsou fotky našich kamarádů z dětského dne v Lípě.

2.6.09 Ranč Na Vyhlídce - trénink s Petrou Poláčkovou. Kačka se učí jezdit na jízdárně. Byla nadšená, tak to určitě brzo zopakujeme. TADY FOTKY.

30.5.09 Sraz westíků FOTKY TADY.

27.5.09 Víkend jsme strávili u kamarádů v Dolních Dunajovicích, kde se konaly parkurové závody. TADY FOTKY  - MOJE , PETI .

TADY je odkaz na jejich stránky.

19.5.09 Vloženy fotky z tréninku na ranči -  Janči, mravenečků a z vyjížďky s Verčou. TADY FOTKY

19.5.09 Přidány fotky z vyjížďky paintů. MOJE FOTKY TADY

17.5.09 Včera jsme byli na RANČI NA VYHLÍDCE , kde se konala vyjížďka přátel paintů. Sešlo se asi 60 účastníků. TADY FOTKY.

13.5.09 Vloženo video z agility závodů 9.5.09 , kde běhala Kačka jako předskokan s Hanynkou - ACD mamka naší Ebinky. TADY VIDEO

10.5.09 RANČ NA VYHLÍDCE - TADY FOTKY - doplněna fotogalerie z dnešního dne.Byly jsme tam s Kačkou celý den a opravdu jsme si to užily. Škoda jen zraněné dračice Ebči, která po dobu našich vyjížděk musela odpočívat na ranči.Určitě by se jí to taky líbilo.... Tak příště :-)

10.5.09 Konečně upraveny fotečky ze závodů agility 9.5. - TADY FOTKY

8.5.09 U koní - RANČ NA VYHLÍDCE - užili jsme si nádherný , celý den u koní. Kačka se učila základům westernového ježdění. TADY FOTKY z jízdárny.Jen naše Ebča měla smolný den. Opět si servala drápek a pajdá po třech. Takže nám na čas padají všechny naše aktivity.... i zítřejší agility závody. Ach jo :-(

7.5.09 Vloženo video z nedělních zkoušek agility 3.5.09  TADY.

6.5.09 Vloženo video z agility závodů 2.5.09 TADY a ze zkoušek 3.5.09 TADY.

6.5.09 Vloženy fotky ze závodů agility 3.5.09 TADY - zkoušky

3.5.09 TADY FOTKY ze závodů agility 2.5.09 - open 3 krát.

2.5.09 Vloženo video z 1.5.09 TADY - jumping 3 krát.

1.5.09 Agility závody na Příluku. TADY článek a TADY fotky.

26.4.09 Včera jsme se zůčastnili závodů ve Štípě.Poslušnost, agility, vystavování.Děkujeme skvělým organizátorkám - Anetce a Denči za nádherně strávený den :-) TADY je odkaz na jejich stránky.

 FOTKY TADY , VIDEO - EBČA , VIDEO - KETYNKA (útulková fenečka naší babičky :-) )

A naše úspěchy? Abbey - 3místo v agility, 3 místo na výstavě, 1místo v poslušnosti.Ketynka - 1místo v agility začátečníků, 2místo na výstavě a 5místo v poslušnosti. Holky nám ostudu neudělaly :-) Největší radost mám z Ketynky, protože agility neběhala od loňských prázdnin, kdy jsem ji měla na týdenním příměstském táboře.Nezapomněla :-)

 
Reklama