Jdi na obsah Jdi na menu
 


AGILITY ZÁVODY V OSTRAVĚ - O NEJLEPŠÍHO ZONOVKÁŘE - 24.4.-25.4.2010

26. 4. 2010

AGILITY ZÁVODY V OSTRAVĚ - O NEJLEPŠÍHO ZONOVKÁŘE - 24.4.-25.4.2010

V sobotu 24.4. jsme vyrazili v brzkých ranních hodinách do Ostravy  na agility závody.Jeli jsme tři auta z našeho cvičáku. Supr parta lidiček, sranda, fandění, příjemná atmoška, krásné výsledky, suprové ceny..... prostě úžasný relaxační víkend.

Rozhodčí byli : Alice Glocknerová a Bernard Hupe.

Závody to byly dvoudenní. Každý den se běžely tři tratě.1krát jumping a 2krát open. Závodilo se na dvou parkurech , tak vše pěkně odsýpalo.

V sobotu se teda Ebča moc nepředvedla.... tratě byly hodně technické, Ebča bloudila po parkuru a ne a ne se s Kačkou najít a sladit rytmus.Ohodnotila bych je na těžší dvojky :-) a dovedete si teda představit naši -už tři roky A jedničkovou- dračici? To bylo nad její síly a nervičky. Takže 3krát DISK.

Velkým potěšením byly její 100 procentní zony po celé dva dny závodů !!! Odložení na startu Ebča zvládla taky úžasně, jen u prvního běhu byla příliš rozdováděná z atmosféry, tak to neustála, ale pak už pokaždé krásně čekala na povel k vyběhnutí.Takže z mé strany obrovská pochvala :-) za pokrok mých děvčat :-)

Ale v neděli Ebči tratě vyloženě sedly. Dva běhy dokonce zaběhla bez diskvalifikace. V openu si shodila první laťku svým nedočkavým, prvním , bezhlavým skokem, ale pak šla naprosto bezchybně a plynule až do cíle.

OPEN 1 : 1 chyba,post.rychlost 3,89, 3.místo

V jumpingu měla jedno odmítnutí hned na třetí překajdě, když se v rychlém začátku měla stočit zpět na Kačku a pak naběhnout do slalomu, tak přitom oběhla danou překajdu. Stačil by asi udělat včas protipohyb. Ovšem Ebča docela nerada skáče čelem k nám na čelo. Buď shodí, nebo oběhne.... nutno pilovat :-) Jinak krásný běhavý parkur, který jim sedl. Dělala nám v neděli jen radost.

JUMPING : 1 odmítnutí, čas 32,06, post rychlost 4,15, 9.místo

Druhý open byla nádherná trať , která ovšem měla pár chytáků a ač si Káča Ebču krásně hlídala , tak v jednom místě prostě Ebča skočila dálku ze šikma a hned hupsla vedlejší překážku bez opravení , takže disk.Škoda, protože jinak běžela nádherně. Chybou byl daný povel- toč Po dálce to totiž vynášelo přímo do tunelu a psi se museli stočit o 180 stupňů zpět na skočku, tak při povelu hoop, toč, se Ebča už nad dálkou otočila a proskočila bokem.... škoda , chyběl jen kousínek :-) a pěkně pokračovala na správnou skočku..... bohužel bez opravy :-) Jinak by v parkuru neměla žádnou chybičku. Dělalo mi radost, že neshazuje a má supr zony. Jako obvykle oplývala nadšením a neúnavností.Máme z ní radost :-)

OPEN 2 : disk

Noc jsme strávili v hotelu  Hlubina. Sodoma komora :-) Barák , jak mrakodrap přímo u hlavní cesty, samý cigo :-) či opilka, zakouřené, jak v putyce, diskošky slyšet celou noc, tramvaje cinkající a holubi na balkoně vrčící :-) opravdu romantika :-) doporučuji !!! Pak si vážíte každého jiného místečka na přespání:-) Ale voda tam tekla a záchody splachovaly , tož dobréééé :-) Stejně vždycky záleží na lidech , se kterýma tu noc strávíte, takže vlastně suprové !!! Šli jsme do místní pizzerky na večeři a spokojenost naprostá. Bránice nás bolely od smíchu. Na pokoji jsme něco málo vínka popili, splkli a šli chrupkat. Psiska ,zvyklá cestovat, neměla žádný problém.Vzorňáčci !!! Naše nejmladší účastnice zájezdu - Julinka - zvládla výlet -ZNÁRUČEDONÁRUČE - ohromně :-) Má mé sympatie :-) Foteček bude habakuk , tak se pokochejte.

FOTKY TADY

VIDEO TADY

Jinak teda musím říct, že ceny měly skvělé. Vyhlašovali každý běh samostatně, pak taky součty jumpingů i openů a nejlepšího zonovkáře.Parádní organizace a skvělí lidi. Děkujeme a dojedeme určitě zase :-)

Kačka si odvezla dva poháry , klobouk a nějaké hračky pro Ebču.Druhý pohár byl CENA ROZHODČÍ - za to, že jsme jim přišli oznámit, že nemůžeme být první , že jsme nebyli bezchybní...... I slza mi ukápla :-)

KRÁSNÉ ZÁVODY, NA KTERÉ BUDU RÁDA VZPOMÍNAT!!!