Jdi na obsah Jdi na menu
 


AKTUALIZACE ROK 2011

AKTUALIZACE 2011

 

20.11.11 Do videogalerie přidána videjka z agility závodů a jiných aktivit - viz odkazy - VIDEA

17.11.11 Výlet na Macochu FOTKY  - mého mužíka.

12.11.11. VIDEO z Horky - agility závody,které jsme myslím zvládly s Ebinkou celkem obstojně :-) Na to, že spolu vůbec nezávodíme na ofic závodech a naše bilance jsou jedny závody ročně jsme dosáhly na tyto výsledky -

JUMP - disk - vinou paničky s pomalýma nohama :-)

A1 zkouška - první místo a bezchybný běh - uauuuu :-) radost veliká :-)

OPEN - 1shozená tyčka a krásné 15.místo ze 45 velkých psů :-) takže spokojenost. Ebinka předvedla úžasné zony a na startu mi taky vydržela, ač nás to stálo nemalé nervíííky :-)

30.10.11 Výlov rybníku v Tovačově FOTKY - mého mužíka.

30.10.11 Prochajda na ranči u koní - FOTKY

29.10.11 Hubert v Kyselovicích - FOTKY

28.10.11 Dostihy ve Slušovicích - setkání s Pepíčkem Váňou :-)  FOTKY

22.10.11 Hubert v Bezměrově -FOTKY

21.10.11 Ranč Na vyhlídce- FOTKY

16.10.11 Slušovická přehrada - FOTKY

 

 

7.10.2011 Odkaz na stránky, co bych chtěla s Ebčou vyzkoušet :-) Bude nadšená :-) TADY

5.10.2011 Imatrikulace - uvítání nových žáků Gymnázia a jazykové školy Zlín. TADY fotky mého mužíka :-)

28.9.2011 FOTKY z tréninku začátečníků - i letos se sešla skvělá parta lidiček na úterní tréninky začátečníků, tak máme s Jančou velkou radost. Jen tak dál děcani :-)

28.9.2011 Dvakrát zkoušky LA2 - Zlín Příluky - agility závody si tentokrát holky moje užily bez mé přítomnosti, protože jsem sloužila vlasti. Jednu zkoušku doběhly na výborně a druhou se diskly. Kačka už má s Ebčou dvě zkoušky splněné ve dvojkách :-) behem měsíce. Škoda, že těch 4,5 roků v jedničkách se nám tak nedařilo :-) VIDEO  - bude časem.

25.9.2011 Vyrazili jsme s Ebčou a pánečkem :-) na čumendu do Radkovy Lhoty na parkurové závody - TADY FOTKY

24.9.2011 Agility závody ve Zlechově - Ebča se tady moc nevyznamenala......běhala jak smyslů zbavená a vysloužila si pouze 1krát 15 místo s jednou chybičkou asi ze 40 pesanů , jinak dvakrát disk. Vůbec nedávala pozor.Škoda, neb parkury to byly moc pěkné. FOTKY TADY , VIDEO bude časem. TADY jsou fotky od Rádi.

18.9.2011 Agility závody ve Slavičíně - neb byly neoficiální, závodila jsem já :-) I s Ebčou i s Ketynkou. Holky mi udělaly velkou radost. Ebča byla v jumpingu na 1. místě bez jediné chybičky a fofr to byl veliký :-) a v openu se umístila na krásném druhém místě s jednou shozenou tyčkou :-) Ketynka byla jednou druhá a jednou třetí. Hru tuneliádu, kde jsem měla co dělat, abych si ju zapamatovala :-) jsem si troufla zaběhnout jen s pomalou Ketynkou a ta mě nezklamala :-) Ebču si vzala Káča a diskly se, neb dračice vlítla do jiné díry - nečekaně :-) - než měla. Jinak závody to byly vydařené a pořadatelům patří velký dík a poděkování za milou a přátelskou atmosféru. Těšíme se na příští rok .TADY FOTKY , VIDEO bude časem. TADY  jsou fotečky od Rádi, TADY  jsou fotky děvčat ze Slavičína. TADY odkaz na výsledky ze závodů.

17.9.2011 Westernové závody v Koryčanech - MČR WRC FOTKY

11.9.2011 Parkurové závody - Zlínský pohár - na Příluku. TADY FOTKY

10.9.2011 Dětský dům mládeže Astra pořádal na náměstí ve Zlíně akci pro děti a byli jsme požádáni o předvaděčku agility a poslušnosti.

TADY FOTKY.

27.8.2011 Náš klub Argus Zlín pořádal agility závody v Ludslavicích. Konal se zde také závod MČR ACD v agility a Kačka s Ebinkou se umístily na krásném 2. místě :-) Byly to krásné běhy, takže zasloužené umístění. Jinak v openu 4. místo ze 40 psů a ve zkoušce LA2 - poprvé :-) - krásné  9. místo se dvěma chybkama.Jumping se holky diskly, ale jinak čistý, plynulý běh.....škoda té skočené skočky oběma směry :-)FOTKY , VIDEJKO

13.8.2011 Jsme odjeli na tábor do Svojanova, kde jsem jako výcvikář začátečníků a štěňat v agility. Opět úžasní lidi a skvělá atmoška. Těšíme se na další rok!!! :-) FOTKY Z OBRAN , FOTKY Z AGILITY A OSTATNÍCH AKTIVIT

Ebinka na táboře vyhrála 1.místo v závěrečných závodech agility pokročilých :-) Úspěch veliký. Ebča je ve své životní formě :-)

25.7.2011 jsme se jeli kuknout na tábor AUO do Držkové  , který pořádaly děvčata od nás ze cvičáku - Deniska a Anetka - FOTKY

23.7.2011 Jsme se s holkama zůčastnily závodů v Kostelci. Ketynka 4. místo v poslušnosti, Ebča 5.místo v poslušnosti, Ketynka vyhrála skupinku veteránů fenek a celkově se na výstavě 80 psů umístila na krásném 5. místě :-) Ebča se se mnou zůčastnila senior handlingu a my jsme to Vyhrály :-) ,pak jsem s Ebčou taky získala titul BIS HANDLER. V agility to byly samé disky :-) zcela nečekaně s oběma cácorkama :-)  FOTKY

19.7.- 23.7. 2011 - Příměstský tábor se psy. FOTKY TADY - Ebča měla dočasně novou 10 letou paničku Kačku Lýznerovou , se kterou si celý týden krásně cvičily a mnoho toho také vyhrály :-)

9.7.2011 se konala v Jasenné předvaděčka našeho klubu v agility. Foto tady -FOTKY

14.6.2011 FOTKY Z VÝSTAVY VOŘÍŠKŮ

14.6.2011 FOTKY  z vyjížďky na ranči od mého mužíka.

13.6.2011 V neděli jsem byla s naší Ketynkou z útulku na výstavě psů bez pp a voříšků na Mladcové. Jako vždy se Ketynka krásně předvedla a v konkurenci 6 feneček se umístila na krásném druhé místě :-) Udělala nám velkou radost s jakou precizností se předváděla  ...jak profík. Nadšená s vrtícím se ocáskem. Takže supeeeer  Babička jako vždy i slzu uronila  FOTKY  TADY a videjko časem taky.

13.6.2011 Paint trail ride 2011 - vyjížďka na ranči. FOTKY TADY

10.6.2011 Agility závody v Ludslavicích FOTKY TADY

Závody pořádal náš klub agility - Argus Zlín. Sešlo se asi 65 týmů a čekaly na ně myslím krásné a štědré ceny od našich skvělých sponzorů - viz stránky Argusu. My jsme si s Ebčou sice nic nevyhrály, ale i tak jsme strávily krásný den plný sluníčka, skvělých lidiček a na závěr taky krásné, letní bouřky. Vše vyšlo téměř na sekundu  Závěrečné předávání cen již probíhalo za deště, tak z něj mi chybí fotodokumentace. Ebča se dvakrát se mnou diskla a ve zkoušce jsme obsadily 6. místo se dvěma chybama. Rozhodčí byla Jiřinka Máčková. Stavěla krásné, prostorné a běhavé tratě s plno chytáčkama  , které jsem poněkud s Ebčou nezvládala.... panička brzdila dračici v rozletu

10.6.2011 Kačky vyhlídkový let k 15. narozeninám :-) FOTKY TADY

10.6.2011 Výlet do ZOO - květen 2011 FOTKY TADY

10.6.2011 Prochajda na pastviny - květen 2011 FOTKY TADY

10.6.2011 Výlet na Smraďavku za naší mamčou a ségrou FOTKY TADY

2.6.2011 Vloženo videjko ze Zlechova - 14.5.2011

TADY VIDEO

2.6.2011 Vloženo videjko z Ostravy - duben 2011

TADY VIDEO

2.6.2011 Vloženo videjko ze Šlapanic - speciál large. Duben 2011

TADY VIDEO

15.5.2011 Agility - klubové závody se nám nevydařily co do počasí, ale co do výsledků ano  Ebča i Ketynka se svými výkony probojovaly po tuhém, bahnité boji až na první místa takže radost veliká.

Další závody budou 4.6. v Ludslavicích a pořádá je náš klub Argus.

14.5.2011 Agility závody ve Zlechově

Rozhodčí : Lenka Pánková

Běžely se dvoje zkoušky - první se Ebča diskla, neb nezastavila na áčku a šupla si jinou překajdu. Jinak krásný běh.

Druhý parkur se Ebča umístila na 5. místě s 2 ch a s post. rychlostí 4,08 , která byla nejrychlejší ze všech doběhnuvších :-)

VIDEA   :-)

FOTKY TADY

12.5.2011 Agility závody na Příluku se co do počasí vydařily, horší to bylo s našima běhama  Opět a nečekaně samé disky.....

TADY FOTKY - taťka

TADY FOTKY - moje

6.5.2011 Včera jsem si užívala volna s australáčkem z útulku a s naší dračicí. TADY FOTKY. PEJEK - GERY - UŽ MÁ DOMLUVENÉ NOVÉ MAJITELE, TAK JSEM SPOKOJENÁ

4.5.2011 Fotky z pastvin :-) TADY

1.5..2011 V sobotu  jsme vyrazili na MČR dračích lodí do Kojetína. Super atmoška závodů a výborná grilovačka  TADY FOTKY pro změnu z lodiček

:-)

30.4.2011 Velikonoční pondělí jsme strávili s rodinkou na ranči                 NA VYHLÍDCE i s Kačky kamarádkou Ivou :-) TADY FOTKY.

30.4.2011 Minulý víkend jsme s Káčou vyrazily na závody do Ostravy. Jako vždy organizačně i cenama  vydařené závody, které jsme doběhaly za stavu 3.3 :-) tj.  3 disky a 3 doběhnuté parkury. Rozhodčím byl pan Glabazňa. Stavěl pro nás těžké openy a pěkné jumpy. Každopádně dobrá zkušenost. Ebča měla 100procentní zony a jen jednou se diskla tím, že vyběhla dřív, než měla a Kačka si ji vrátila zpět na start. Jinak žádné extra výbrky nebyly. Celkově se umístila na 10 a 11. místě asi z 25 psů.

TADY FOTKY. - Ostrava zonovkář. Video   tady.

21.4.2011 FOTKY z téninku agility.

20.4.2011 V úterý se našel ve Zlíně modrý pes ACD , asi 1,5 roku starý, netetovaný, bez čipu a známky. Je milý, přátelský a bez známek nějakého týrání, tudíž se asi jen někomu zaběhl. Prosím pomozte s hledáním páníků. TADY FOTKY Z ÚTULKU.

17.4.2011 Včera jsme vyrazili na závody do Šlapanic.

TADY ČLÁNEK i s fotkama. Ebča krásné 7.místo ve zkoušce z asi 25psů  A1 kategorie   TADY VIDEJKO

11.4.2011 Tak a je tady duben. Všéééécko sa nalééévá a pučíííí :-) a nám začíná běhací sezona. Vypadá to, že s Kačky basketbalovým vytížením zahájím agisezonu já ve Šlapanicích již tuto sobotu, tak držte pěsti :-)

TADY fotky z ranče.

TADY fotky Nastěnky - štěňátko kamarádky Pavči.

TADY fotky z tréninku agility 9.4.2011

TADY fotky z prochajdy s Ebčou.

TADY fotky ze začátečníků-agility trénink .

TADY VIDEO ze začátečníků - trénink agility.

25.3.2011 coursingový trénink FOTKY  a tady i VIDEO.

24.3.2011 Prochajda v lese -FOTKY

13.3.2011 Tak a je tu březen :-) Už se nám to jaří a blíží se nám začátek naší běhací sezony. Zatím jen trénujeme. Přes zimu na hale ve Všetulích a od minulého týdne už opět na cvičáku. Víkendy trávíme většinou na basketbalových zápasech s Kačkou po republice, nebo na ranči u koní.

TADY FOTKY z ranče 6.3.2011 a 12.3.2011

Naši běhací sezonu zahájíme v dubnu ve Šlapanicích a pak v Ostravě na zonovkáři. Vše tady zveřejníme :-)

14.2.2011 Tak je tady únor a je nutné něco málo přidat z aktualit :-)

V neděli jsme byly s Kačkou ve Všetulich na intenzivce agility Martiny Konečné. Opět a jako vždy skvělý trénink a k tomu jsme dostaly bonus - Ebča běhala úžasně!!! :-) TADY VIDEJKO , TADY FOTKY

22.1.2011 Hlásím zraněné koleeeeeno naší Kačky :-( z basketu. Takže trénink dračice zbyl jen na mě.....

Minulý i tento víkend jsme byli na koních na vyjížďce. Ebča před týdnem tak zlobila toho mého hodného Springa - oštipávala nožky zezadu - , že jsem ji dnes ssebou vzala pouze na ranč a na vyjížďku neee :-( Má to blbé. Chudák byl z ní div živý. Točil se jak čamrda. Nikdy to Ebča na vyjížďkách nedělala, tak nevím , co jí přeletělo přes čumák. Asi nevybouřené hormony.Potvůrka. Dnes byla úžasná, 3hodinová prochajda po zmrzlých lesích a lukách.I Oskar nám svítil, tak jsme nezmrzli :-) Mé vozidlo - Danýtek :-)

22.1.2011 Zjistila jsem náhodně, že máme nějaká videjka nezpracovaná, tak se snažím o nápravu - Závody agility ve Zlechově 25.9.2011 - VIDEO.

19.1.2011 Tak máme tady nový rok a začínáme opět pilovat na agility závody. V neděli jsme zahájili naši přípravu v Holešově na intenzivce s Martinou Konečnou - tady VIDEO 

Moc děkujeme Marti za supééééér  :-) přístup k tréninkům a za trpělivost a povzbuzování při nezdarech.Vždycky všechny tak vyhecuje, že makají, jako by jim hořelo za zadkem :-) Těšíme se už na další intenzivku v únoru.

 

Rozhodčí : Lenka Pánková

Běžely se dvoje zkoušky - první se Ebča diskla, neb nezastavila na áčku a šupla si jinou překajdu. Jinak krásný běh.

Druhý parkur se Ebča umístila na 5. místě s 2 ch a s post. rychlostí 4,08 , která byla nejrychlejší ze všech doběhnuvších :-)

VIDEA budou tady časem :-)

FOTKY TADY

 

7.10.2011 Začínají Huberty , tak hurá do Lobodic :-) na čumendu o víkendu. Navíc začíná Kačce sezona basketbalových zápasů,tak bude mít Ebča zimní pauzičku. Fotečky  jsou tady.